Opinie o Nas
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Oświetlenie LED w praktyce
Linie światła na profilach LED

Wraz z rozwojem i upowszechnieniem technologii LED, na rynku oświetleniowym mocno rozwinęły się różnego rodzaju profile do taśm i modułów LED. Pełnią one funkcję obudowy dla "mało estetycznego" paska z diodami LED i radiatora, przez co wydłużają żywotność i redukują efekt olśnienia, a przede wszystkim umożliwiają osiąganie bardzo ciekawych aranżacji oświetleniowych. Dzięki temu coraz powszechniej są stosowane w naszym otoczeniu. 

Jak oszczędzać na energii cieplnej? RGT-01 to jest rozwiązanie!

Nasza świadomość ekologiczna pogłębia się z roku na rok i coraz częściej przyznajemy rację, że warto oszczędzać energię cieplną w naszych domach i mieszkaniach ze względu na dobro środowiska oraz naszego portfela. Niestety nie wszyscy z nas mają pełną kontrolę nad temperaturą- chcemy być proekologiczni, ale nie do końca wiemy, jak odpowiedzialnie zarządzać ogrzewaniem.

Odpowiednie oświetlenie do nauki oraz miejsca pracy

Odpowiednio dobrane oświetlenie podczas nauki lub pracy przy biurku to nie tylko aspekt zdrowotny dla naszych oczu, ale również lepsza koncentracja oraz samopoczucie. W okresie jesienno-zimowym znacznie częściej musimy wspomagać się sztucznym oświetleniem i dość często zdarza się, że bagatelizujemy fakt, iż oświetlenie ma na nas ogromny i bezpośredni wpływ.  Jaka jest rola oświetlenia w naszym życiu? - jak wpływa na proces uczenia się? Sprawdźmy!

Warto kupować u nas!

Sterownik LED jednokolorowy SLR-01

Sterownik jednokolorowy SLR-01
Dostępność: dostepny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 71,20 zł 71.20
Cena netto: 57,89 zł
ilość szt.
Producent: Zamel
Kod produktu: SLR-01
Produkt ID 3890

Opis

SLR-01 przeznaczony jest do współpracy ze źródłami światła wyposażonymi w diody LED i zasilanymi napięciem 10÷14 V DC. Sterownik wykonuje proste operacje związane ze sterowaniem m.in. załączanie/wyłączanie na jednym lub dwóch przyciskach, rozjaśnianie/ściemnianie oświetlenia(9-bit rozdzielczość wyjścia PWM)co sprawia, że funkcja ta jest bardzo płynna oraz automatyczne wyłączanie po zaprogramowanym czasie (ze stopniowym wygaszaniem po 10s). Sterowanie może być prowadzone przewodowo oraz bezprzewodowo za pomocą dowolnego nadajnika systemu EXTA FREE.  Sterownik posiada dodatkowo dwa wejścia do współpracy z przyciskami zwiernymi lub innym osprzętem elektroinstalacyjnym, natomiast wyjście zrealizowane jest na tranzystorze MOSFET o maksymalnej obciążalności 4A. Niewielkie wymiary budowy sterownika umożliwiają bezpośredni montaż w puszce =60 mm. Produkt należy do grupy ECOLINE charakteryzującej urządzenia o niskim poborze mocy (pobór mocy na czuwaniu 0,22 W).

Dane techniczne:

Znamionowe napięcie zasilania: 10÷14 V DC

Znamionowy pobór mocy: 0,22 W

Liczba kanałów: 1

Maksymalne obciążenie kanału: 4 A

Sygnał sterujący: PWM 9-bit

Wejście przewodowe: 2 (IN1,IN2)

Transmisja: Radiowa 868,32 MHz

Sposób transmisji: jednokierunkowa bez potwierdzeń 

Kodowanie: Tak-transmisja z adresacją 

Maksymalna ilość nadajników: 32

Zasięg: do 230 m w terenie otwartym 

Liczba zacisków przyłączeniowych: 6

Montaż: puszka =60 mm

Stopień ochrony obudowy: IP20

Klasa ochronności: III

Wymiary: 47,5 x 47,5 x 20 mm

Galeria produktu

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium