Opinie o Nas
Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Zestaw grzewczy LTR-25 15W 230V IP44

Dostępność: brak towaru
Cena: 123,00 zł 123.00
Cena netto: 100,00 zł
ilość szt.
Pin It
Ocena: 5
Producent: Intelight
Kod produktu: INLEWA-94480-LTR-25
Produkt ID 7543
Kod EAN: 5902270316520

Opis

LTR-25 to zestaw do niskich zakresów temperatur do -25°C. Składa się z grzałki rezystancyjnej oraz termostatu z czujnikiem temperatury. Został zaprojektowany do utrzymywania właściwych warunków termicznych pracy baterii oraz akumulatorów stosowanych w różnych środowiskach przemysłowych lub zastosowaniach zewnętrznych. Jako, że akumulatory powinny być ładowane w temperaturach powyżej 0°C, urządzenie w stanie aktywnym utrzymuje temperaturę pracy baterii w granicach między 2°C a 10°C. Pobór mocy w stanie czuwania jest mniejszy niż 1W, maksymalny pobór mocy (w stanie pracy) wynosi 15W. 

Długość grzałki wynosi 25cm. Może być ona przymocowana wzdłuż długich baterii (patrz przykład 1A na rysunku) lub pakietów baterii albo zawinięta wokół baterii lub pakietów baterii w innym kształcie, np. bloku lub piramidki (patrz przykład 1B na rysunku). Mocowanie grzałki (2) należy wykonać za pomocą załączonych opasek kablowych. Sugerowane jest zamocowanie termostatu (3) w dowolnym miejscu wewnątrz obudowy oprawy, jednakże może on być pozostawiony luzem, o ile względy bezpieczeństwa na to pozwalają. Czujnik temperatury (4) powinien być zamocowany we wnętrzu obudowy oprawy za pomocą załączonego samoprzylepnego uchwytu. Połączenia elektryczne należy wykonać zgodnie rysunkiem poniżej (5).

    

Dane techniczne:

napięcie zasilania: 230V AC 50Hz/60Hz
klasa ochronności elektrycznej: I
sugerowany stopień ochrony IP obudowy oprawy: min. IP44
pobór mocy w stanie czuwania: poniżej 1W
max. pobór mocy: 15W
zakres utrzymywanej temperatury: między 2°C a 10°C
temperatura załączenia: poniżej 3°C
temperatura wyłączenia: przy 10°C
zastosowanie przy temperaturach otoczenia: do -25°C
do technologii baterii / akumulatorów: NiCd, NiMH and LiFePO4

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium