Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
ANTENA ZEWNĘTRZNA ANT-01 ANTENA ZEWNĘTRZNA ANT-01
Producent: Zamel
Cena:

65,30 zł

Cena netto: 53,09 zł

szt.
zobacz więcej
RETRANSMITER RTN-01 RETRANSMITER RTN-01
Producent: Zamel
Cena:

192,00 zł

Cena netto: 156,10 zł

szt.
zobacz więcej

Akcesoria do automatyki budynkowej są niezwykle istotne dla sprawnego działania systemów zarządzania budynkami.

Żyjemy w świecie, w którym ludziom zależy na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach dla swoich domów. Oznacza to, że możemy pozwolić sobie na gadżety, które znacznie ułatwiają nam codzienne życie!

Jednym z takich rozwiązań jest automatyka budynkowa, która pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy też klimatyzacją w inteligentnym domu (smart home). Aby jednak móc korzystać z takich rozwiązań, potrzebujemy odpowiednich akcesoriów, takich jak antena zewnętrzna czy retransmiter.

Antena zewnętrzna ANT-01 to doskonałe rozwiązanie do wyprowadzenia sygnału radiowego poza rozdzielnicę. W połączeniu z urządzeniami RNM-10, ROM-01, ROM-10 oraz RXM-01 zwiększa zasięg działania nadajników oraz odbiorników bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE. A montaż? To banał! Złącze SMA oraz magnetyczna podstawa to bajka. Przewód przyłączeniowy o długości 3 metrów na pewno ułatwi instalację.

Jeśli chcesz zwiększyć zasięg działania jeszcze bardziej, warto zastosować retransmiter RTN-01. To skuteczne urządzenie, które umożliwia pracę z trzema innymi urządzeniami RTN-01, a także zapewnia łatwą instalację w gnieździe sieciowym 230V AC. Dzięki niskiemu poborowi mocy oraz przystosowaniu do pracy ciągłej, możesz mieć pewność, że retransmiter RTN-01 będzie działał niezawodnie przez długi czas. Duży zasięg działania do 250 metrów zapewni Ci jeszcze większą swobodę w zarządzaniu swoim systemem sterowania EXTA FREE. Ważnym elementem systemu automatyki jest także radiowy czujnik temperatury, który pozwalają na kontrolowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, a jednocześnie zadbać o komfort cieplny w naszym domu.

Akcesoria do automatyki budynkowej są istotne dla sprawnego zarządzania budynkami. Automatyzacja funkcji w budynku dzięki nim ułatwia efektywne zarządzanie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium