Opinie o Nas
Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Sterownik RGB 4-strefowy, dotykowy pilot

Dostępność: brak towaru
Cena: 364,06 zł 364.06
Cena netto: 295,98 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Ocena: 3
Producent: UNILED
Kod produktu: ULC-28-10+ULR-10-06
Produkt ID 1279

Opis

Sterownik ten umożliwia sterowanie produktów RGB za pomocą zgrabnego pilota z dotykową tarczą kolorów. Jest jednym z najnowszych rozwiązań nie spotykanych do tej pory na rynku. Urządzenie składa się z nadajnika w postaci pilota oraz odbirnika(ów) i umożliwia sterowanie do 4 stref. Sterowanie te może odbywać się dla każdej strefy z osobna, wybranych lub wszytskich w jedym momencie. Oprócz wybierania barwy za pomocą dotykowej tarczy kolorów, z możliwością przyciemniania i rozjaśniania, umożliwia zapisanie jednego programu (barwy lub krótkeij zmiany kolorów do 10 sekund/kolorów). Uruchomenie zapisanego programu wywołujemy za pomocą jednego klawiasza w wybranych wcześniej stefach, z możliwością zmiany szybkości przejścia w przypadku zapisania programu zmiany kolorów. Każdą ze stref można wyłączać i włączać osobno lub wszystkie jednoczesnie. Dodatkową funkcją jest możliwość szybkiego przejścia do koloru białego zimnego i powrót do barwy pierwotnej za pomoca dwóch klawiszy. Duża obciążalność prądowa pozwala na podłączenie do odbiorników większych systemów oświetlenia niż w spotykanych dotychczas sterownikach. Pilot umożliwia zaprogramowanie pod jeden kanał większej ilości odbiorników, dzięki czemu bez problemu zainstalujemy systemy LED o długościach przekraczajacych 100mb, bez utraty synchronizacji sterowania.

PARAMETRY:

Rodzaj wejścia: zaciski śrubowe

Napięcie zasilania: 12-36 VDC

Typ wyjść: zaciski śrubowe

Ilość wyjść: 1 x RGB

Obciążalność prądowa: 3 x 8A

Moc wyjściowa: 3 x (96-192W), (96W dla 12VDC)

Wymiary sterownika: według rysunku

Wymiary pilota: według rysunku

Zasilanie pilota: 3 x AAA

Jeden komplet zawiera jeden nadajnik (pilot) oraz od 1 do 10 odbiorników. Aby zakupić odpowiednią ilość odbiorników współpracujących z pilotem wybierz odpowiedni wariant.

Zdalne sterowanie: tak (radiowe)

 

UWAGA :

DO STEROWNIKA MOŻNA PODŁĄCZAĆ TYLKO PRODUKTY LED PRZYSTOSOWANE DO NAPIĘCIA DC. STEROWNIK DOSKONALE WSPÓŁPRACUJE Z ZASILACZAMI ORAZ LISTWAMI i TAŚMAMI LED Z OFERTY FIRMY NEO-LED

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium