Opinie o Nas
Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Sterownik RGB(W) 10-strefowy, dotykowy pilot

Dostępność: brak towaru
Cena: 490,86 zł 490.86
Cena netto: 399,07 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane
Pin It
Ocena: 5
Producent: UNILED
Kod produktu: ULC-28-06+ULR-10-03
Produkt ID 2953

Opis

Wszechstronny sterownik RGB(W), z możliwością sterowania produktów RGB oraz białych, za pomocą zgrabnego pilota z tarczą kolorów, jest jednym z najnowszych rozwiązań nie spotykanych do tej pory na rynku. Urządzenie składa się z nadajnika w postaci pilota oraz odbirnika(ów) i umożliwia sterowanie maksymalnie do 10 stref. Sterowanie te może odbywać się dla każdej strefy z osobna, wybranych w dowolnej konfiguracji lub wszystkich jednocześnie. Dzięki możliwości mieszania barw RGB i białych, ilość uzyskanych odcieni kolorów jest praktycznie nieograniczona. Oprócz wybierania barwy za pomocą dotykowej tarczy kolorów, z możliwością przyciemniania i rozjaśniania, umożliwia także precyzyjne dodawanie jednego z kolorów R,G,B lub białego z pomocą klawiszy. Pozwala to na uzyskanie dokładnie interesującej nas barwy. Sterownik ma zapisanych w pamięci 10 programów przechodzenia kolorów z możliwością regulacji szybkości zmian oraz pracy synchronicznej jak i asynchronicznej wybranych sterowników. Możliwe jest również uzyskanie efektu falujących kolorów zapalanych po kolei na wybranych sterownikach. Każdą ze stref można wyłączać i włączać osobno lub wszystkie jednocześnie. Duża obciążalność prądowa pozwala na podłączenie do odbiorników większych systemów oświetlenia niż w spotykanych dotychczas sterownikach. Pilot umożliwia zaprogramowanie pod jeden kanał większej ilości odbiorników, dzięki czemu bez problemu zainstalujemy systemy LED o długościach przekraczajacych 100mb, bez utraty synchronizacji.

PARAMETRY:

  • Rodzaj wejścia: zaciski śrubowe
  • Napięcie zasilania: 12-36 VDC
  • Ilość wyjść: 4 x 8A (1 odbiornik), RGB oraz BIAŁY
  • Typ wyjść: zaciski śrubowe
  • Moc wyjściowa: 240-720W (240W dla 12VDC)
  • Wymiary sterownika: według rysunku
  • Wymiary pilota: według rysunku
  • Kolor pilota: biały
  • Zasilanie pilota: 3 x AAA (bateria nie są dostarczane w komplecie)
  • Kieszeń pilota: naścienna (dostarczana w komplecie)


Jeden komplet zawiera jeden nadajnik (pilot) oraz od 1 do 10 odbiorników. Aby zakupić odpowiednią ilość odbiorników współpracujących z pilotem wybierz odpowiedni wariant.

Zdalne sterowanie: tak (radiowe)

UWAGA :

DO STEROWNIKA MOŻNA PODŁĄCZAĆ TYLKO PRODUKTY LED PRZYSTOSOWANE DO NAPIĘCIA DCSTEROWNIK DOSKONALE WSPÓŁPRACUJE Z ZASILACZAMI ORAZ LISTWAMI i TAŚMAMI LED Z OFERTY FIRMY NEO-LED

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium