Opcje przeglądania

Oferujemy włączniki pełniące funkcję zabezpieczenia nadmiarowo prądowego

Zabezpiecz instalację elektryczną przed uszkodzeniem, stosując profesjonalne wyłączniki nadmiarowoprądowe. W ofercie sklepu internetowego neoled.com.pl znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów elektroinstalacyjnych, w tym specjalne wersje wyłączników z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym. Sprzedajemy m.in. wyłączniki jedno- i trójfazowe, które minimalizują ryzyko uszkodzeń przewodów w przypadku przeciążenia lub zwarcia w instalacji czy podłączonym do niej urządzeniu.

Profesjonalne włączniki nadmiarowoprądowe

Podstawową funkcją prezentowanych akcesoriów jest przerwanie ciągłości obwodu w momencie, gdy dojdzie do przeciążenia lub zwarcia. Włącznik nadprądowy przerywa obwód, gdy płynący w nim prąd przekroczy przewidzianą dla niego bezpieczną wartość. Zabezpieczenie nadmiarowo prądowe to powszechnie stosowany, niezwykle użyteczny element wielu instalacji elektrycznych, dzięki któremu bezpieczeństwo ich codziennej eksploatacji jest znacznie większe. Taki sprzęt sprawdzi się również jako wyłącznik instalacyjny, przerywając obwód i w ten sposób odcinając dopływ prądu do wyodrębnionych części instalacji elektrycznej.

Do dyspozycji klientów naszego sklepu z akcesoriami elektrycznymi przygotowaliśmy sprawdzone wyłączniki nadmiarowoprądowe, jedno- i trójfazowe, dostępne w szerokim wyborze modeli o zróżnicowanej specyfikacji technicznej. To m.in. akcesoria elektrotechniczne popularnej marki IDEAL. Jeśli szukasz porządnych wyłączników, które zwiększą bezpieczeństwo użytkowania domowej lub firmowej instalacji elektrycznej, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zakupu wybranych z dostępnych produktów.

Postaw na sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu ryzyko zminimalizujesz ryzyko poważnego uszkodzenia instalacji elektrycznej w momencie wystąpienia przeciążenia obwodu czy zwarcia. Sprawdź, jakie wyłączniki nadmiarowoprądowe aktualnie oferujemy i zamów ich wersje dopasowane do domowej lub firmowej instalacji. To nowoczesny, porządnie wykonany, ale przystępny cenowo sprzęt dla profesjonalny elektryków i wszelkiej maści instalatorów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium