Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Piktogramy ewakuacyjne INTELIGHT – wyraźne oznaczenie w Twojej firmie

Każdy budynek dostosowany do użytku publicznego, a także wielorodzinny dom musi być oznaczony przez specjalne piktogramy ewakuacyjne INTELIGHT. To system uniwersalnych wskaźników, wytyczających ciągi dróg komunikacyjnych. Najlepsze piktogramy znajdziesz w naszym asortymencie – to piktogramy ewakuacyjne INTELIGHT.

Stawiamy na wszechstronne oświetlenie, zarówno dekoracyjne, użytkowe, jak i zabezpieczające. Z tego względu mamy różne światła bezpieczeństwa, w których ważną rolę pełnią prezentowane piktogramy.

Po co stosuje się piktogramy do opraw ewakuacyjnych?

Według przepisów, w każdym budynku użyteczności publicznej i zamieszkania wielorodzinnego konieczne jest wyraźne, czytelne i niebudzące wątpliwości oznakowanie dróg ewakuacyjnych. Dostępne u nas piktogramy do opraw ewakuacyjnych INTELIGHT spełniają te kryteria.

W razie ewentualnego, niebezpiecznego zdarzenia, zasilane z awaryjnego źródła piktogramy w specjalnych ramkach wskażą, gdzie zagrożone osoby powinny się udać.

Jakie piktogramy ewakuacyjne INTELIGHT znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy piktogramy ewakuacyjne INTELIGHT, które pozwalają oznaczyć awaryjne ciągi komunikacyjne (dół, góra, prawo, lewo, na wprost) czy wyjścia ewakuacyjne (piktogram „wyjście ewakuacyjne”. Każdy piktogram ewakuacyjny można umieścić w specjalnych ramkach z oświetleniem, dzięki czemu będzie widoczny również w ciemności. Pochodzą od najlepszych producentów i spełniają swoje zadanie nawet w trudnych warunkach.

Pamiętaj, że posiadamy również oprawy awaryjne, przeznaczone do podświetlenia ewakuacyjnych ciągów komunikacyjnych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium