Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Tulejki kablowe izolowane do zaciskania na końcówkach przewodów to bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązania, które odgrywają ważną rolę w dziedzinie elektryki. Dzięki nim możemy zapewnić solidne zakończenie przewodu oraz poprawić jakość połączenia śrubowego.

W zależności od wymagań, możemy wybrać końcówki kablowe o różnym przekroju i długości, tak aby idealnie dopasować je do naszych potrzeb. Dodatkowo, ich kolorystyka pozwala na estetyczne układanie przewodów oraz unikanie pomyłek łączeniowych, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczne i niezawodne połączenie elektryczne, co jest szczególnie ważne dla użytkowników w celu uniknięcia niebezpieczeństwa porażenia prądem.

Grubość materiału przewodzącego wynosi 0,2 mm, a materiałem izolacji jest polipropylen (PP). Jest to standardowe, uniwersalne tworzywo sztuczne, które charakteryzuje się doskonałą odpornością chemiczną, wysoką czystością, niską absorpcją wody i dobrą izolacją elektryczną. Dodatkowo, materiał PP jest lekki i zgrzewalny. Obudowa tulejek izolowanych również jest wykonana z PP, a styki z miedzi cynowanej w 100%. Dzięki tym właściwościom, tulejka kablowa jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku do zaciskania końcówek przewodów a ich odpowiednie zastosowanie jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania systemów elektrycznych.

Polecamy tulejki kablowe izolowane  - kup online!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium