Świetlówka LED high lumen T8 22W 150cm biała zimna 3200lm BEMKO Świetlówka LED high lumen T8 22W 150cm biała zimna 3200lm BEMKO
Producent: BEMKO
Cena:

12,99 zł

Cena netto: 10,56 zł

szt.
zobacz więcej

Zadbaj o bezpieczeństwo! - Oświetlenie awaryjne LED dla biur, magazynów i hal przemysłowych

Wśród prezentowanych propozycji oferujemy zróżnicowane produkty w zakresie oświetlenia awaryjnego. Oferta obejmuje oprawy ewakuacyjne, piktogramy oraz oprawy z modułem awaryjnym. Oprawy te znajdują zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu począwszy od pomieszczeń przemysłowych, użyteczności publicznej po biurowe i reprezentacyjne. Produkty wyróżnia bogate wzornictwo, unikalny design, różnorodność mocy oraz bezpieczeństwo. Każda oprawa w ofercie to gwarancja najwyższej jakości. 

Oprawy awaryjne mają za zadanie oświetlenie stanowisk pracy, pomieszczeń i dróg ewakuacyjnych zgodnie z odpowiednimi wymaganiami, po zaniku zasilania opraw oświetlenia podstawowego. W związku z tym lampy awaryjne muszą być zasilanie ze źródła niezależnego od zasilania opraw do oświetlenia podstawowego. W większości przypadków jest to wbudowany akumulator. W zależności od wybranej wersji oprawy awaryjnej LED ma on pojemność pozwalającą na jej pracę przez godzinę, dwie lub trzy. Producent oświetlenia awaryjnego przewiduje określony czas przydatności akumulatora, po którym musi być on wymieniony na nowy. W rozbudowanych instalacjach spotyka się również akumulatory centralne zasilające większą ilość opraw oświetlenia awaryjnego. Wybierając lampy awaryjne do użytku na terenie Polski warto zwrócić uwagę, aby posiadały certyfikat CNBOP, który jest wymagany przez prawo, a jego brak może skutkować problemami z odbiorem budynku przez straż pożarną. W ofercie naszego sklepu wszystkie oprawy awaryjne wykonane są w technologii LED dzięki czemu charakteryzują się jeszcze większą trwałością i energooszczędnością. Stawiamy również na czołowych polskich producentów takich jak TM TECHNOLOGIE, INTELIGHT czy AWEX.
Na neoled.com.pl znajdą Państwo również oświetlenie awaryjne z przeznaczeniem ewakuacyjnym, którego zadaniem jest zapewnienie bezpiecznego wyjścia z miejsca pobytu podczas zaniku podstawowego zasilania. W zależności od miejsca zastosowania oświetlenie ewakuacyjne może dotyczyć oświetlenia drogi ewakuacyjnej, strefy otwartej lub strefy wysokiego ryzyka. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium