Licznik zużycia energii ENERGY-3 po wi-fi 200A trójfazowy Wi-MEF-3-OPTI-200 F&F
Producent: F&F (przejdź do produktów)
ID produktu: 29805
Kod EAN: 5902431676258
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
2 szt.
Czas wysyłki: 24 godziny
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 512799000
Zapytaj o produkt
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Autopay
Blik
Apple Pay
Gpay
VISA
mastercard
Opis produktu
Trójfazowy monitor-licznik zużycia energii elektrycznej z anteną wewnętrzną. Działa bezprzewodowo po sieci wi-fi. Zakres pomiarowy do 200A, z przekładnikami 200A. Monitorowanie wszystkich istotnych parametrów sieci elektrycznej.
Parametry techniczne
  • Napięcie zasilania [V]: 3x 230/400 AC (-25%÷15%)
  • Częstotliwość [Hz]: 50÷60
  • Instalacja: 3-fazowa, 4-przewodowa
  • Dokładność miernik [%]: 1
  • Dokładność - przekładniki pomiarowe [%]: 0,5
  • Przekładniki - prąd pierwotny [A]: 200
  • Przekładniki - prąd wtórny [mA]: 30
  • Przekładniki - średnica przewodu [mm]: ≤24
  • Stała miernika: 1000 imp/kWh
  • Wilgotność (bez kondensacji) [%]: ≤ 90
  • Częstotliwość radia [GHz]: 2,4
  • Transmisja: WI-FI
  • Moc radia (IEEE 802.11n) [dBm]: ≤ 20
  • Czułość odbiornika [dBm]: -98
  • Przyłącze [mm²]: zaciski śrubowe 2,5 (linka); zaciski śrubowe 4,0 (drut)
  • Moment dokręcający [Nm]: 0,5
  • Pobór mocy [W]: ≤ 2
  • Temperatura pracy [°C]: od -20 do 50
  • Szerokość w modułach: 2 moduły
  • Szerokość [mm]: 35
  • Montaż: na szynie 35 mm
  • Klasa szczelności: IP20
Sterowanie za pomocą aplikacji na telefony i tablety
Zdalny dostęp przez sieć Wi-Fi i chmurę F&F
Monitorowanie parametrów sieci
Zastosowanie monitora energii Energy 3-OPTI-200
  • Monitorowanie zużycia energii w instalacjach domowych;
  • Bieżący pomiar poboru mocy oraz wartości prądów i napięć;
  • Kontrola produkcji energii w instalacjach fotowoltaicznych;
  • Opomiarowanie pomp ciepła.
Właściwości bezprzewodowego domowego licznika energii Energy 3-OPTI-100
  • Monitoruje wszystkie istotne parametry sieci elektrycznej;
  • Rejestruje wartości średnie, minimalne i maksymalne;
  • Nieinwazyjny montaż na mierzonych przewodach z wykorzystaniem miniaturowych (40,5×34,5×65,5 mm) przekładników prądowych;
  • Zakres pomiarowy do 100 A, dostosowany do instalacji domowych;
  • Wysoka dokładność pomiaru;
  • Dostęp do historii pomiarów przez aplikację lub przeglądarkę internetową;
  • Komunikacja przez domową sieć Wi-Fi. Zdalny dostęp gwarantuje polska chmura F&F;
  • Obsługa za pomocą bezpłatnych aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS;
  • Brak ukrytych kosztów eksploatacji i gwarancja długotrwałego wsparcia produktu;
  • Montaż monitora-licznika wifi w skrzynce rozdzielczej (szyna DIN);
  • W zestawie z 3 przekładnikami prądowymi i anteną.
Pozostałe informacje dotyczące produktu znajdują się w zakładce Pliki do pobrania
Licznik zużycia energii ENERGY-3 po wi-fi 200A trójfazowy Wi-MEF-3-OPTI-200 F&F front.jpg