Opinie o Nas
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Oświetlenie LED w praktyce
Oświetlenie biurowe

Jakie oświetlenie do biura 
Oświetlenie pomieszczeń biurowych stanowi bardzo ważne zagadnienie. W pracy spędzamy średnio 8 godzin dziennie, co stanowi praktycznie większość naszego dnia. Dlatego wielogodzinna praca biurowa powinna przebiegać w odpowiednich dla wzroku warunkach. Biuro – zaliczane jest do pomieszczeń pracy stałej i podlega rygorystycznym normom oświetlenia. Zmęczenie wzroku, osłabienie koncentracji, brak siły do działania, złe samopoczucie to najczęstsze dolegliwości spowodowane niedostatecznym oświetleniem przestrzeni biurowych. Nieodpowiednie oświetlenie pomieszczeń biurowych jest wymieniane w grupie niebezpiecznych i szkodliwych czynników występujących w procesie pracy, mogących przyczynić się do problemów zdrowotnych oraz zwiększenia uciążliwości pracy (przemęczenie, mniejsza wydajność). Każdy pracodawca zgodnie z art. 207, ust. 2 Kodeksu pracy zobowiązany jest chronić zdrowie i życie pracowników poprzez zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, przy wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. Jednym z elementów składających się na wysoki standard komfortu pracy jest właśnie oświetlenie. Prawidłowy, zgodny z wytycznymi dobór światła przekłada się na wygodę widzenia pracownika, a co za tym idzie - ułatwia mu wykonywanie zawodowych obowiązków, zwiększa wydolność i efektywność działań, pozytywnie wpływa na jego nastrój i nastawienie do pracy.

Warto kupować u nas!

Włącznik - ściemniacz dotykowy DIMM 12V 4A

Dostępność: dostepny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 60,26 zł 60.26
Cena netto: 48,99 zł
ilość szt.
Producent: Kluś
Kod produktu: MWD-4
Produkt ID 6318

Opis

DIMM jest wyłącznikiem – ściemniaczem służącym do sterowania jednokolorowymi taśmami LED o napięciu znamionowym 12V lub 24V. Został on skonstruowany z myślą o umieszczeniu wraz z taśmą LED w oprawach liniowych zbudowanych z profili aluminiowych z plastikową osłonką. Większość dostępnych na rynku profili przeznaczonych do wklejania taśm LED-owych może współpracować ze ściemniaczem DIMM.

Ściemniacz jest wyposażony w czujnik dotykowy, jego umiejscowienie wskazuje dioda świecąca zamontowana w centralnym punkcie urządzenia. Dotyk odbywa się poprzez plastikową osłonkę profilu.


Funkcje i sposób obsługi:

Dotykając czujnika możliwe jest włączenie i wyłączenie świecenia oraz płynna regulacja jasności.

Krótkie dotknięcie włącza i (naprzemian) wyłącza świecenie do zera. Poziom jasności, do jakiego nastąpi włączenie jest taki sam, jaki był ustawiony przed wyłączeniem.

Dłuższe przytrzymanie powoduje płynną zmianę jasności. Zakres regulacji rozciąga się od 10% do 100% jasności maksymalnej. Kierunek zmian jest automatycznie przełączany za każdym kolejnym przytrzymaniem czujnika. Osiągnięcie limitu regulacji sygnalizowane jest kilkukrotnym „zamruganiem” diod.

Dzięki zastosowanej w ściemniaczu metody PWM o wysokiej rozdzielczości regulacja przebiega idealnie płynnie. 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium