Opinie o Nas
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Oświetlenie LED w praktyce
Linie światła na profilach LED

Wraz z rozwojem i upowszechnieniem technologii LED, na rynku oświetleniowym mocno rozwinęły się różnego rodzaju profile do taśm i modułów LED. Pełnią one funkcję obudowy dla "mało estetycznego" paska z diodami LED i radiatora, przez co wydłużają żywotność i redukują efekt olśnienia, a przede wszystkim umożliwiają osiąganie bardzo ciekawych aranżacji oświetleniowych. Dzięki temu coraz powszechniej są stosowane w naszym otoczeniu. 

Jak oszczędzać na energii cieplnej? RGT-01 to jest rozwiązanie!

Nasza świadomość ekologiczna pogłębia się z roku na rok i coraz częściej przyznajemy rację, że warto oszczędzać energię cieplną w naszych domach i mieszkaniach ze względu na dobro środowiska oraz naszego portfela. Niestety nie wszyscy z nas mają pełną kontrolę nad temperaturą- chcemy być proekologiczni, ale nie do końca wiemy, jak odpowiedzialnie zarządzać ogrzewaniem.

Odpowiednie oświetlenie do nauki oraz miejsca pracy

Odpowiednio dobrane oświetlenie podczas nauki lub pracy przy biurku to nie tylko aspekt zdrowotny dla naszych oczu, ale również lepsza koncentracja oraz samopoczucie. W okresie jesienno-zimowym znacznie częściej musimy wspomagać się sztucznym oświetleniem i dość często zdarza się, że bagatelizujemy fakt, iż oświetlenie ma na nas ogromny i bezpośredni wpływ.  Jaka jest rola oświetlenia w naszym życiu? - jak wpływa na proces uczenia się? Sprawdźmy!

Warto kupować u nas!

UL-BOARD włącznik dotykowy do płyt meblowych 12/24V DC 36W UNILED

UL-BOARD-7320114
Dostępność: dostepny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 35,40 zł 35.40
Cena netto: 28,78 zł
ilość szt.
Producent: UNILED
Kod produktu: UL-BOARD-7320114
Produkt ID 7042

Opis

Włącznik elektroniczny UL-BOARD pozwala załączać i sterować oświetleniem w postaci taśm i listw LED za pomocą dotknięć i gestów dłoni. Duża czułość urządzenia sprawia, że działa ono poprzez materiały nieprzewodzące o  grubości do 30mm takie jak płyta meblowa, drewno, płyta karton-gips. Włącznik doskonale sprawdza się w sterowaniu oświetleniem meblowym.  

DANE TECHNICZNE

Napięcie zasilania: 12V/24V DC               

Obciążenie:                                          

dla 12V DC – max 3A (36W)           

dla 24V DC – max 3A (36W)

Stopień ochrony: IP40

Zakres pracy: 10÷30mm

Wymiary: 44 x 44 x 14mm

Długość wyprowadzonych przewodów: ok 19cm

MONTAŻ
- Do złącza oznaczonego „LED” należy przylutować wyprowadzenia od oświetlenia LED.
- Do złącza oznaczonego symbolem zasilania należy przylutować przewody od zasilacza 12/24VDC.
- Sprawdzić poprawność montażu i połączeń.
- Zarwać folie zabezpieczające taśmy klejące
- Włącznik zamontować w miejscu przeznaczenia, tj. za płytą meblową, blatem lub innym elementem drewnianym o grubości 10-30mm.

 Schemat podłączenia: 

UL-BOARD schemat podłączenia

Instrukcja użytkowania: 
Krótkie dotknięcie płyty meblowej nad zamontowanym włącznikiem powoduje włączenie/wyłączenie oświetlenia. Przytrzymanie palca lub dłoni powyżej 2 sekund, w tym miejscu, spowoduje przejście urządzenia w tryb regulacji natężenia światła. Po rozjaśnieniu do 100% następuje krótka pauza 0,5s. Aby włączyć obciążenie należy przytrzymać pole dotykowe i rozjaśnić oświetlenie do żądanego poziomu. Bezpośrednio po włączeniu zasilania, następuje krótki test, a oświetlenie jest szybko rozjaśnianie do 100%, a następnie ściemniane do 0% jasności.

UWAGA!
W przypadku braku reakcji wyłącznika na dotyk, lub ciągłego samoczynnego rozjaśniania, należy odłączyć zasilanie, odczekać 30 sek. i ponownie załączyć zasilanie.

Galeria produktu

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium