Opcje przeglądania

Liczniki energii elektrycznej w korzystnych cenach!

Użytkownikom indywidualnym i komercyjnym polecamy nowoczesne liczniki energii elektrycznej służące do monitorowania zużycia prądu. To wysokiej klasy sprzęt elektryczny charakteryzujący się dużą precyzją pomiarów, przeznaczony m.in. do obsługi sieci 1-fazowych i 3-fazowych. Skorzystaj z bogatej oferty sklepu NeoLED i zamów profesjonalny licznik zużycia energii elektrycznej z czytelnym, cyfrowym wyświetlaczem.

Najlepsze liczniki energii do domu i firmy

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy różne rodzaje liczników wyposażonych w wiele przydatnych funkcji. Doskonałym przykładem takiego sprzętu jest wielotaryfowy licznik energii elektrycznej przeznaczony do bezpośredniego pomiaru mocy czynnej w układzie trójfazowym. Urządzenie może zostać ustawione w trybie zapisu energii dla czterech różnych taryf, co w szczególności powinno zainteresować osoby korzystające z rozwiązań optymalizujących wydatki ponoszone na energię elektryczną. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również urządzenia o prostszej konstrukcji. Przykładem takiego sprzętu może być 1-fazowy licznik zużycia energii elektrycznej ORNO przeznaczony do montażu na szynie DIN TH-35 mm.

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości licznika elektrycznego w niskiej cenie, Twojej szczególnej uwadze polecamy urządzenia marki ORNO i IDEAL. Znajdziesz w tym miejscu wiele modeli liczników tych popularnych na polskim rynku marek. To sprawdzony sprzęt charakteryzujący się dużą niezawodnością i precyzją działania. Zamów nowoczesny licznik energii elektrycznej i monitoruj jej zużycie dla wydzielonych pomieszczeń użytkowych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium