Zasilacz impulsowy do LED 12VDC 60W IP20 FTPC60V12-C2
Producent: POS (przejdź do produktów)
ID produktu: 29594
Kod EAN: 5902135132845
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
0 szt.
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 512799000
Zapytaj o produkt
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Autopay
Blik
Apple Pay
Gpay
VISA
mastercard
Opis produktu
Parametry techniczne
  • Moc [W]: 60
  • Prąd [A]: 5
  • Napięcie wejściowe: 180-264V AC
  • Napięcie wyjściowe: 12V DC
  • Klasa szczelności: IP20
  • Klasa ochronności przed porażeniem: II
  • PCF: tak
  • Wysokość [mm]: 18
  • Szerokość [mm]: 58
  • Długość [mm]: 160
  • Ilość terminali wejściowych: 2
  • Ilość terminali wyjściowych: 2
  • Montaż: nawierzchniowy
  • Gwarancja: 3-letnia
Pozostałe informacje dotyczące produktu znajdują się w zakładce Pliki do pobrania
Cechy produktu
ZASILACZE
  • Napięcie wyjściowe 12V DC
  • Moc wyjściowa 51W - 100W