Zasilacz napięciowy MCHQ100V12-E filtr PFC 12V 8,33A IP67 100W
Producent: POS (przejdź do produktów)
ID produktu: 3939
Kod EAN: 5902135122082
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
39 szt.
Czas wysyłki: 3 dni
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 512799000
Zapytaj o produkt
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Autopay
Blik
Apple Pay
Gpay
VISA
mastercard
Opis produktu
Występują w opcjach mocy 100, 150, 200W w wersji 12V,oraz 100, 150, 200W w wersji  24V.
Parametry techniczne
  • Moc [W]: 100
  • Napięcie [V]: 12
  • Prąd [A]: 8,33
  • Klasa izolacji: I
  • Temperatura pacy [°C]: od –40 do 60
  • Gwarancja: 3-letnia
  • Wysokość [mm]: 38
  • Szerokość [mm]: 46
  • Długość [mm]: 212
Cechy
  • Uniwersalny zakres wartości napięcia wejściowego
  • Zabezpieczenia: Zwarciowe/Przeciążeniowe/Termiczne/Nadnapięciowe
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • Wbudowany aktywny układ korekcji współczynnika mocy PFC
  • Testowanie pod pełnym obciążeniem
  • Stopień ochrony IP67-możliwość stosowania w aplikacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych
MCHQ100V12-E zasilacz napięciowy 12V 8,33A IP67 100W
Cechy produktu
ZASILACZE
  • Napięcie wyjściowe 12V DC
  • Moc wyjściowa 51W - 100W