Opinie o Nas
Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Profesjonalne taśmy led

0
Profesjonalne taśmy led

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, naszą ofertę poszerzyliśmy o profesjonalną taśmę led. W odróżnieniu od taśmy ekonomicznej taśma led charakteryzuje się dwukrotnie większym strumieniem światła, powtarzalnością barw, jakością podłoża, dłuższą żywotnością oraz minimalnym współczynnikiem Ra >80.

pasek led

Taśma led profesjonalna a ekonomiczna

Zastosowane diody w taśmach profesjonalnych pochodzą od jednego z czołowych producentów na świecie. Dzięki selektywnej segregacji led ze względu na strumień i barwę światła, producent  dostarcza do naszych taśm te z najwyższym współczynnikiem jasności rzędu 130lm/W. Dzięki procesowi segregacji diod na poziomie ich produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu powtarzalność barwy (maksymalna różnica 10% ) w każdej dostawie. W taśmach ekonomicznych diody do produkcji taśm najczęściej stanowią te, które nie przeszły procesu selekcji podczas produkcji i nie spełniają wymaganych kryteriów. Ich zakres barwy jest bardzo szeroki a jasność stanowi często tylko 30-50% diod najwyższej jakości. Stanowią tak zwany odrzut poprodukcyjny, który wykorzystywany jest w taśmach niskobudżetowych.

Taśma led profesjonalna w odróżnieniu od taśmy ekonomicznej zbudowana jest na podwójnym podłożu wysokiej jakości miedzi. Obecnie do produkcji taśm niskobudżetowych używa się bardzo cienkiej warstwy miedzi przez co moc pobierana przez taką taśmę w przeliczeniu na metr bieżący jest mniejsza niż podawana przez producentów. Sumaryczna moc podawana przez producentów jest zgodna dopiero po pocięciu jej na możliwie najkrótsze odcinki (5, 10 cm) i podłączenie do zasilania każdego odcinka z osobna. Wynika to z efektu spadku napięcia na ścieżkach PCB które nie jest typowym podłożem miedzianym a mocno domieszkowanym i cienkim. W taśmach wysokobudżetowych takie oszczędności nie zostały wdrożone i grube, podwójne podłoże czuć nawet podczas dotyku. Podawany przez nas pobór na taśmach profesjonalnych jest zgodny z rzeczywistością.

Dostępne taśmy w sklepie NEO-LED

W naszej ofercie taśm led profesjonalnych znajdą Państwo taśmy popularne i znane na rynku od długiego czasu na diodach 3528, 5050. W gronie taśm wysokogatunkowych znajdą Państwo również taśmy,  które nie są oferowane w wersji ekonomicznej. Są to taśmy na diodach 3014, 5730, taśmy na diodach 5050 dwukolorowe (2 chipy w jednej obudowie: biały zimny + biały ciepły), gdzie za pomocą odpowiedniego sterownika dostępnego w naszej ofercie możliwe jest sterowanie barwą światła. Nowością jest również taśma led RGBW (4 chipy w jednej obudowie 5050) niespotykana do tej pory na rynku. Do zaoferowanie mamy taśmę RGB + biały ciepły oraz RGB + biały zimny. Stosując odpowiednie sterowniki z naszej oferty możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru z palety barw a jednocześnie, jeśli zachodzi taka potrzeba, tylko koloru białego, który jest ciężko uzyskać z taśm RGB.

Każda z serii taśm jednokolorowych oferowanych przez nasza firmę, dostępna jest w trzech barwach światła: 2800-3000K, 4000-4500K, 5500-6500K. Wszystkie taśmy z serii profesjonalnej posiadają współczynnik oddawania barw Ra >80. Obecnie posiadamy również taśmę na diodach 3528 o współczynniku większym Ra>90. Jeśli taśmy tego typu znajdą grono swoich klientów zostaną również wprowadzone w pozostałych typach taśm profesjonalnych.

Dzięki zastosowaniu w naszych taśmach diod i podłoża najwyższej jakości nie wahamy się udzielić na nie 3-letniej gwarancji.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium