Opinie o Nas
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nam możesz zaufać

Posiadamy Certyfikat rzetelności i wiarygodności.

Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności dla NeoLed

NeoLed z Certyfikatem Dbałości o Prawa Klienta

NeoLed - firma przyjazna naturze

Oświetlenie LED w praktyce
Linie światła na profilach LED

Wraz z rozwojem i upowszechnieniem technologii LED, na rynku oświetleniowym mocno rozwinęły się różnego rodzaju profile do taśm i modułów LED. Pełnią one funkcję obudowy dla "mało estetycznego" paska z diodami LED i radiatora, przez co wydłużają żywotność i redukują efekt olśnienia, a przede wszystkim umożliwiają osiąganie bardzo ciekawych aranżacji oświetleniowych. Dzięki temu coraz powszechniej są stosowane w naszym otoczeniu. 

Jak oszczędzać na energii cieplnej? RGT-01 to jest rozwiązanie!

Nasza świadomość ekologiczna pogłębia się z roku na rok i coraz częściej przyznajemy rację, że warto oszczędzać energię cieplną w naszych domach i mieszkaniach ze względu na dobro środowiska oraz naszego portfela. Niestety nie wszyscy z nas mają pełną kontrolę nad temperaturą- chcemy być proekologiczni, ale nie do końca wiemy, jak odpowiedzialnie zarządzać ogrzewaniem.

Odpowiednie oświetlenie do nauki oraz miejsca pracy

Odpowiednio dobrane oświetlenie podczas nauki lub pracy przy biurku to nie tylko aspekt zdrowotny dla naszych oczu, ale również lepsza koncentracja oraz samopoczucie. W okresie jesienno-zimowym znacznie częściej musimy wspomagać się sztucznym oświetleniem i dość często zdarza się, że bagatelizujemy fakt, iż oświetlenie ma na nas ogromny i bezpośredni wpływ.  Jaka jest rola oświetlenia w naszym życiu? - jak wpływa na proces uczenia się? Sprawdźmy!

Zmień oświetlenie na LED z NEO-LED

Jesteś zarządcą lub właścicielem nieruchomości, w których występują obszary o intensywnej eksploatacji oświetlenia? Chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej zmieniając  oświetlenie na ledowe i potrzebujesz pomocy ?  Kliknij w ten link i skontaktuj się z naszym działem inwestycji i projektów, który pomoże dobrać odpowiednie oświetlenie dla Twojego obiektu.

Zobacz więcej

Profesjonalne taśmy led

Profesjonalne taśmy led

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, naszą ofertę poszerzyliśmy o profesjonalną taśmę led. W odróżnieniu od taśmy ekonomicznej taśma led charakteryzuje się dwukrotnie większym strumieniem światła, powtarzalnością barw, jakością podłoża, dłuższą żywotnością oraz minimalnym współczynnikiem Ra >80.

pasek led

Taśma led profesjonalna a ekonomiczna

Zastosowane diody w taśmach profesjonalnych pochodzą od jednego z czołowych producentów na świecie. Dzięki selektywnej segregacji led ze względu na strumień i barwę światła, producent  dostarcza do naszych taśm te z najwyższym współczynnikiem jasności rzędu 130lm/W. Dzięki procesowi segregacji diod na poziomie ich produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu powtarzalność barwy (maksymalna różnica 10% ) w każdej dostawie. W taśmach ekonomicznych diody do produkcji taśm najczęściej stanowią te, które nie przeszły procesu selekcji podczas produkcji i nie spełniają wymaganych kryteriów. Ich zakres barwy jest bardzo szeroki a jasność stanowi często tylko 30-50% diod najwyższej jakości. Stanowią tak zwany odrzut poprodukcyjny, który wykorzystywany jest w taśmach niskobudżetowych.

Taśma led profesjonalna w odróżnieniu od taśmy ekonomicznej zbudowana jest na podwójnym podłożu wysokiej jakości miedzi. Obecnie do produkcji taśm niskobudżetowych używa się bardzo cienkiej warstwy miedzi przez co moc pobierana przez taką taśmę w przeliczeniu na metr bieżący jest mniejsza niż podawana przez producentów. Sumaryczna moc podawana przez producentów jest zgodna dopiero po pocięciu jej na możliwie najkrótsze odcinki (5, 10 cm) i podłączenie do zasilania każdego odcinka z osobna. Wynika to z efektu spadku napięcia na ścieżkach PCB które nie jest typowym podłożem miedzianym a mocno domieszkowanym i cienkim. W taśmach wysokobudżetowych takie oszczędności nie zostały wdrożone i grube, podwójne podłoże czuć nawet podczas dotyku. Podawany przez nas pobór na taśmach profesjonalnych jest zgodny z rzeczywistością.

Dostępne taśmy w sklepie NEO-LED

W naszej ofercie taśm led profesjonalnych znajdą Państwo taśmy popularne i znane na rynku od długiego czasu na diodach 3528, 5050. W gronie taśm wysokogatunkowych znajdą Państwo również taśmy,  które nie są oferowane w wersji ekonomicznej. Są to taśmy na diodach 3014, 5730, taśmy na diodach 5050 dwukolorowe (2 chipy w jednej obudowie: biały zimny + biały ciepły), gdzie za pomocą odpowiedniego sterownika dostępnego w naszej ofercie możliwe jest sterowanie barwą światła. Nowością jest również taśma led RGBW (4 chipy w jednej obudowie 5050) niespotykana do tej pory na rynku. Do zaoferowanie mamy taśmę RGB + biały ciepły oraz RGB + biały zimny. Stosując odpowiednie sterowniki z naszej oferty możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru z palety barw a jednocześnie, jeśli zachodzi taka potrzeba, tylko koloru białego, który jest ciężko uzyskać z taśm RGB.

Każda z serii taśm jednokolorowych oferowanych przez nasza firmę, dostępna jest w trzech barwach światła: 2800-3000K, 4000-4500K, 5500-6500K. Wszystkie taśmy z serii profesjonalnej posiadają współczynnik oddawania barw Ra >80. Obecnie posiadamy również taśmę na diodach 3528 o współczynniku większym Ra>90. Jeśli taśmy tego typu znajdą grono swoich klientów zostaną również wprowadzone w pozostałych typach taśm profesjonalnych.

Dzięki zastosowaniu w naszych taśmach diod i podłoża najwyższej jakości nie wahamy się udzielić na nie 3-letniej gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium