WiZ PRO Smart Home od PHILIPS
WiZ PRO SMART HOME

WiZ PRO to coś więcej niż Ci się wydaje!

PHILIPS WiZ PRO to cały ekosystem inteligentnych urządzeń oraz komponentów oświetleniowych. Zasilacze stałoprądowe, mostki sterujące do zasilaczy 12-24V, ściemniacz fazowy WiZ PRO, sterowniki 1-10V a także gotowe żarówki LED PHILIPS WiZ PRO, dodatkowo czujniki ruchu, piloty i panele sterujące sprawiają, że Twoje otoczenia nie zależnie czy będzie to biuro, restauracja, hotel, pub czy rezydencja sprawią, że profesjonalnie zostanie obsłużona przestrzeń w zakresie odpowiedniego światła o odpowiednim natężeniu w odpowiednim czasie. Wystarczy, że raz zaufasz technologii WiZ PRO, a zapragniesz inteligentnego oświetlenia w całym Twoim otoczeniu.

WiZ PRO to rozwiązanie IoT skierowane do segmentu profesjonalnego oświetlenia, oferujące pakiet oprogramowania odpowiedni dla małych i średnich projektów obejmujących do 200 punktów świetlnych na lokalizację. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla lokalizacji mieszkalnych i komercyjnych, aby przekształcić je w „przyjazną przestrzeń”. WiZ PRO idealnie nadaje się do przestrzeni rezydencjonalnych, mieszkaniowych, restauracyjnych, hotelarskich, handlowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Tworzenie fantastycznej atmosfery oraz upiększanie otoczenia z WiZ!

Żarówki LED WiZ zasilane są przez solidne źródła światła RGB oraz wyrafinowane oprogramowanie do sterowania kolorem i światłem białym ze zmienną temperaturą barwową. Aplikacja WIZ PRO zawiera wstępnie ustawione dynamiczne tryby oświetlenia, dzięki czemu można łatwo stworzyć przyjemne i niepowtarzalne środowisko otoczenia.

Intuicyjne zarządzanie scenami ułatwia każdemu mieszanie trybów oświetlenia i tworzenie idealnych ustawień oświetlenia na każdą chwilę (np. czas kolacji, czas na rozmowę, przerwa na kawę …). Użytkownicy mogą wywoływać sceny zapisane za pomocą smartfona, pilota lub głosu.

WiZ Pro aplikacja

 Codzienna wygoda z PHILIPS WiZ PRO

 • Światłem można sterować za pomocą smartfona, pilota, WiZclicka (istniejącego przełącznika ściennego), a nawet głosu, szybko i wygodnie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim.

 • Możesz ustawić harmonogramy, zastosować czujnik ruchu, zsynchronizować z zachodem i wschodem słońca.

 

Wiz PRO akcesoria

Bezpieczeństwo i Ochrona dzięki Smart Home WiZ PRO

 Włącz tryb wakacyjny, aby symulować obecność, gdy Cię nie ma, by odstraszyć potencjalnych intruzów.

 • Podłącz urządzenia za pomocą Smart Plug, aby zdalnie je włączać/wyłączać. Nie musisz się martwić, jeśli zostawisz włączone urządzenia przed wyjściem z domu.

 • Ustaw czujnik ruchu WiZ, aby włączały światła i poprowadziły Cię przez ciemny korytarz, klatkę schodową lub garaż.

 • Pozwól, aby Twoje światła powitały Cię w domu, poprzez ustawienie harmonogramów, synchronizację z rytmem zachodu/wschodu słońca lub lokalizacją użytkownika.

WiZ Pro bezpieczeństwo i ochrona

Zdrowie i dobre samopoczucie kontrolowane w aplikacji WiZ PRO

 • Ciesz się oświetleniem zorientowanym na człowieka zapewniającym rytm okołodobowy, obejmujący wstępnie ustawione płynne przejście światła pomiędzy poszczególnymi poziomami oraz barwami, do którego nasze ciała są przyzwyczajone przez cały dzień.

 • Użyj specjalnego trybu światła progresywnego przed pobudką i snem, aby uzyskać energię rano i poprawić jakość snu w nocy.

 • Włączając rytmy i zaprogramowane ulubione tryby oświetlenia, szybko uzyskaj idealne oświetlenie do codziennych czynności za pomocą czujnika lub pilota.

Wiz PRO zdrowie i samopoczucie

 

Optymalizacja energii dzięki WiZ PRO

 • Otrzymuj tygodniowe, dzienne i godzinne raporty dotyczące zużycia energii przez oświetlenie WiZ i planuj optymalne gospodarowanie energią.

 • Zaplanuj włączanie i wyłączanie świateł i urządzeń zgodnie z codzienną i tygodniową rutyną. Włączaj światła wyzwalające tylko wtedy, gdy jesteś na miejscu, za pomocą czujników analogowych lub cyfrowych, aby zmniejszyć straty energii.

 • Światła wyłączą się, gdy nikogo nie będzie w pobliżu, i poinformują inne podłączone urządzenia, takie jak system HVAC, aby zrobiły to samo.

 WiZ PRo optymalizacja energii oświetlenia

 

Architektura platformy WiZ PRO

 • Połącz się z chmurą za pośrednictwem routerów Wi-Fi

 • Kontroluj i monitoruj lokalnie lub zdalnie za pomocą aplikacji WiZ na smartfonie lub za pomocą oprogramowania PC Dashboard

 • Zbieraj informacje na temat wykorzystania światła

WiZ Pro architektura platformy

 

Partnerzy zapewniający zgodność z systemem PHILIPS WiZ PRO

WiZ PRO partnerzy

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium