Odbiornik WiFi dopuszkowy 1-kanałowy dwukierunkowy Zamel ROW-01/16A
Producent: Zamel (przejdź do produktów)
ID produktu: 9373
Kod EAN: 5903669450054
Przejdź do sekcji Opinie
Dostępność:
6 szt.
Czas wysyłki: 24 godziny
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Kontakt lub zadzwoń i zamów +48 512799000
Zapytaj o produkt
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Autopay
Blik
Apple Pay
Gpay
VISA
mastercard
Opis produktu
Urządzenie ROW-01/16A zostało zaprojektowane do sterowania obwodami oświetleniowymi i gniazdami elektrycznymi o maksymalnym obciążeniu do 3600W. Dzięki modułowi Wi-Fi ROW-01/16A można kontrolować duże zestawy oświetleniowe lub urządzenia RTV/AGD o wysokiej mocy. Za pomocą aplikacji mobilnej Supla użytkownik może sprawdzić, czy żelazko lub inne urządzenie zostały wyłączone. ROW-01/16A pozwala również na tworzenie harmonogramów pracy dla takich urządzeń, jak bojlery. Urządzenie współpracuje z różnymi typami włączników: klasycznymi, dzwonkowymi, schodowymi i krzyżowymi.
Parametry techniczne
  • Napięcie zasilania [V]: 230 AC
  • Częstotliwość [Hz]: 50-60
  • Pobór mocy [W] : 0,45
  • Transmisja: Wi-Fi 2.4 GHz b/g/n
  • Zasięg działania: zasięg sieci Wi-Fi
  • Ilość wejść: 2
  • Ilość kanałów wyjściowych: 1
  • Parametry styków przekaźnika: 1 x NO 16A / 250V AC
  • Liczba zacisków przyłączeniowych: 6 (przewody o przekroju do 2,5 mm)
  • Mocowanie obudowy [mm]: puszka instalacyjna Ø60
  • Maksymalna obciążalność wyjścia: 16A / 250V AC1 4000 VA
  • Temperaturowy zakres pracy [°C]: od -10 do 55
  • Klasa szczelności: IP20
  • Średnica [mm]: 47,5
  • Wysokość [mm]: 20
Odbiornik WiFi dopuszkowy 1-kanałowy dwukierunkowy Zamel ROW-01 16A front.jpg